Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

КЕРІВНИЦТВО ПО ВИБОРУ

Відкрийте комфорт заново
з розумними підлогами

Теплі підлоги Electrolux -

це простий і ефективний спосіб наповнити теплом вашу квартиру або заміський будинок і створити затишну обстановку, привабливу до відпочинку.

Нагрівальні мати Electrolux

Тонкі нагрівальні мати Electrolux поєднують в собі фірмову якість, передові розробки і простоту монтажу завдяки можливості їх установки безпосередньо в шар плиткового клею без організації стяжки.

Унікальна технологія розтягування

Унікальна, що тягнеться, конструкція * відкриває нові можливості в проектуванні, монтажі та експлуатації теплої підлоги, об'єднуючи переваги нагрівальних матів і кабельних секцій.
*патент №140846

Нагрівальні мати Multi Size Mat

 • Під будь-яке покриття
 • Економія до 35%
 • Три шару ізоляції
Варіативна форма укладання
Розтягуючи мат, можна варіювати форму укладання від класичної до ромбовидної або трапецієподібної і легко встановлювати теплу підлогу в приміщеннях зі складною геометрією, наприклад в еркерах.
Читати ще
Технологія кріплення мату Fast Fix
У комплект входять самоклеючі затискачі, на які в крайніх точках швидко і надійно кріпиться нагрівальний мат, розтягуючись між ними ідеально розподіляється по площині статі.
Читати ще
Зони з різною інтенсивністю нагрівання
Ви можете створювати зони з різною інтенсивністю нагрівання в одному приміщенні, локально збільшуючи розтягнення мату там, де є потреба у менш інтенсивний обігрів, і скорочуючи в зонах, де потрібно більш інтенсивна потужність обігріву.
Читати ще

Монтаж «без стяжки» за 5 хвилин

Самоклеящийся нагрівальний мат на основі тонкого двожильного кабелю. Нагрівальні мати Easy Fix Mat ідеально підходять для тих приміщень, де необхідно зберегти мінімальний рівень підйому підлоги.

Нагрівальні мати Easy Fix Mat

 • Самоклеящаяся поверхня
 • Укладання без стяжки
 • Інноваційна текстильна основа
Ізоляція з фторопласту
Ізоляція гріючих жив нагрівальних матів виконана з фторопласта. Фторопласт забезпечує найвищі характеристики безпеки і надійності при мінімальній товщині кабелю (3,5 мм).
Читати ще
Текстильна самоклеящаяся основа
Унікальна текстильна основа просякнута спеціальним клеючим складом, на відміну від основи зі скловолокна, ідеально лягає на поверхню, без горбів, навіть при невеликих зрушеннях частини мату в сторону.
Читати ще
Укладання без стяжки
Рекомендується для укладання під плитку або натуральний камінь, в тонкий шар плиткового клею, без стяжки, з мінімальним підйомом рівня підлоги.
Читати ще

Екологічний тепла підлога з потужністю 150 Вт/м²

Нагрівальний мат Eco Mat на основі тонкого двожильного кабелю - це оптимальний мікроклімат в приміщенні, справжнє задоволення від використання теплої підлоги, турбота про здоров'я користувачів і відсутність шкідливого електромагнітного випромінювання.

Нагрівальні мати Eco Mat

 • Одностороннє підключення
 • Укладання без стяжки
 • Інноваційна текстильна основа
Одностороннє підключення
Монтаж теплої підлоги істотно спрощений завдяки односторонньому підключенню для кабелю.
Читати ще
Тонка термічна муфта
Діаметри муфти і нагрівального кабелю практично ідентичні, що не приводить до додаткового підйому рівня підлоги.
Читати ще
Швидкий нагрів і довгий термін служби
Тонкий двожильний нагрівальний кабель високої потужності (150 Вт / м²) швидко виходить на задану температуру при будь-якому типі обігріву. При цьому обидві нагрівальні жили гріють, навантаження розподіляється між ними рівномірно, що збільшує термін служби кабелю.
Читати ще

Вам може сподобатися

Серія ECO MAT

У цій серії нагрівальних матів тонкий двожильний нагрівальний кабель надійно зафіксований в сучасній текстильній основі, яка відмінно вбирає розчин плиткового клею, утворюючи єдину монолітну структуру без бульбашок повітря. Муфта, що з'єднує нагрівальну частину мату і монтажний провід, має практично такий же діаметр, як нагрівальний кабель: ідеальний варіант для укладання з мінімальним підняттям рівня підлоги. Для максимальної безпеки і тривалої експлуатації передбачена високоякісна подвійна ізоляція гріючих жил, що витримує до 4000 В пробивної напруги. Оптимальна потужність нагрівальних матів Electrolux Eco Mat - 150 Вт/м2 сприяє створенню максимально комфортного мікроклімату в сухому або вологому приміщенні - там, де це необхідно.

Серія MULTI SIZE MAT

У надтонких нагрівальних матах Electrolux MULTI SIZE MAT реалізована інноваційна запатентована технологія, яка не має аналогів - завдяки еластичній основі вони здатні розтягуватися, збільшуючи номінальну довжину до 35%. Це дозволяє варіювати площу обігріву, і навіть потужність мату від 111 до 150 Вт/м², створюючи в одному приміщенні зони з різною інтенсивністю нагрівання, що особливо актуально для суміщених покриттів для підлоги (наприклад, плитки та ламінату). Форма укладання варіюється: від класичної прямокутної, до ромбовидної або трапецієподібної, що дозволяє організувати теплу підлогу «без стяжки» в приміщеннях з нестандартними габаритами. Додайте до цього простий монтаж за технологією Fast Fix і можливість використання в сухих і вологих приміщеннях під будь-які види підлогових покриттів. Electrolux MULTI SIZE MAT - це універсальне рішення для організації теплої підлоги там, де це необхідно.

Серія EASY FIX MAT

Серія EASY FIX MAT - класичні та технологічні мати потужністю 150 Вт/м2 на текстильній основі, що самоклеїться. Тонкий двожильний кабель надійно вплетений в основу мату, що виключає його відрив і зсув. По всій площі основа просякнута спеціальним складом, що клеїть, завдяки чому мат ідеально розподіляється і фіксується на поверхні, без горбів. Тефлонова ізоляція нагрівальних жил і надміцна кевларова нитка забезпечує захист від механічних пошкоджень і довгий термін служби. Нагрівальні мати Electrolux EASY FIX MAT рекомендується укладати в тонкий шар плиткового клею, без бетонної стяжки - все максимально просто, тим більше, що тонка сполучна муфта має той же діаметр, що й кабель і не вимагає створення поглиблення в підлозі. Ці нагрівальні мати - ідеальний варіант для укладання з мінімальним підняттям рівня підлоги. Вони повністю безпечні, завдяки тришарової ізоляції гріючих жив, кручена конструкція яких дозволяє при розтягненнях або вигинах легко адаптуватися до зміни геометрії, без додаткового навантаження.

Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!