Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

КЕРІВНИЦТВО ПО ВИБОРУ

Відкрийте комфорт заново
з розумними підлогами

Теплі підлоги Electrolux -

це простий і ефективний спосіб наповнити теплом вашу квартиру або заміський будинок і створити затишну обстановку, привабливу до відпочинку.

Серія терморегуляторів
для управління підлогою Thermotronic

Інноваційна лінійка терморегуляторів, здатна
задовольнити різні вимоги користувача.

Мікроклімат без кордонів

Тепер ви можете управляти теплою підлогою з будь-якої точки світу з Wi-Fi і економити до 55% електроенергії.*
*на основании протокола испытаний №0500ИЛПМК от 15.04.2019

Терморегулятор Thermotronic Smart

 • Управління по Wi-Fi
 • Ультратонкий ергономічний дизайн
 • Гарантія - 5 років
Управління по Wi-Fi
Перемикайте наперед задані режими одним дотиком, легко налаштуйте роботу системи під ваш індивідуальний режим і використовуйте теплі підлоги коли вони потрібні.
Читати ще
Датчики температури повітря і підлоги
Вбудовані датчики дозволяють контролювати роботу теплої підлоги по температурі повітря, підлоги або працювати в суміщеному режимі в залежності від індивідуальних переваг.
Читати ще
Сучасні технології
Цей терморегулятор останнього покоління дозволяє робити індивідуальне налаштування роботу теплої підлоги для забезпечення максимального комфорту.
Читати ще

Просте рішення для управління теплою підлогою

Встановлюйте комфортний температурний режим і будьте впевнені в безпеці з функцією «батьківський контроль».

Терморегулятор Thermotronic Touch
Прилад з сенсорним дисплеєм дозволяє встановити тимчасові періоди з різними температурами на тиждень, має функцію «батьківський контроль» - блокування від випадкового натискання.
Читати ще
Терморегулятор Thermotronic Advantage
Можливість установки температурних режимів протягом доби на кожну годину, має ергономічні прогумовані кнопки управління і ЖК - дисплей з м'яко блакитним підсвічуванням.
Читати ще
Терморегулятор Thermotronic Basic
Електронний терморегулятор з механічним управлінням, укомплектований датчиком температури підлоги.
Читати ще

Вам може сподобатися

Терморегулятори

Терморегулятори Thermotronic дозволяють легко і ефективно управляти теплою підлогою Electrolux для створення максимального комфорту і економії на електроенергії. Завдяки широкій функціональності і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу управляти роботою теплої підлоги з їх допомогою максимально зручно: швидко здійснюйте всі необхідні настройки. А ексклюзивний дизайн Electrolux робить їх прикрасою будь-якого інтер'єру.

Терморегулятори

Терморегулятори Thermotronic дозволяють легко і ефективно управляти теплою підлогою Electrolux для створення максимального комфорту і економії на електроенергії. Завдяки широкій функціональності і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу управляти роботою теплої підлоги з їх допомогою максимально зручно: швидко здійснюйте всі необхідні настройки. А ексклюзивний дизайн Electrolux робить їх прикрасою будь-якого інтер'єру.

Терморегулятори

Electrolux Thermotronic Smart - це інтуїтивне управління з гармонійним поєднанням класичного стилю і інноваційних рішень. Технології wi-fi переносять класичне стаціонарне управління теплими підлогами в ваш смартфон. Перетворюючи повсякденні обов'язки в захоплюючу гру: керуйте комфортом у вашому будинку з будь-якої точки світу, перемикайте наперед задані режими одним дотиком, легко налаштуйте роботу системи під ваш індивідуальний режим, використовуйте теплі підлоги тоді, коли вони потрібні, економлячи до 70% витрат на електроенергію. Механічне та мобільне управління гармонійно поєднується в одному пристрої. Тепер ви зможете перевести теплу підлогу в потрібний режим дистанційно в будь-який момент часу, за допомогою мобільного додатку Home Comfort: climatic appliances. Цей додаток об'єднує кліматичні групи: кондиціонери, конвектори, зволожувачі повітря, водонагрівачі і теплі підлоги. Таким чином, програма дозволяє керувати різною кліматичної технікою з одного пристрою.

Багатофункціональний мобільний додаток дозволяє:

• Будуть синхронізовані з датчиком температури підлоги будь-якого виробника. Ця функція дозволяє замінювати застарілі моделі терморегуляторів будь-яких виробників без заміни датчика температури підлоги;

• Миттєво перемикатися між режимами «еко», «комфорт» або «форсаж» в один дотик або просто активувати автономну роботу за календарем протягом дня або тижня;

• Контролювати роботу системи по датчику температури підлоги, вбудованому в терморегулятор датчику температури повітря або в суміщеному режимі. Така можливість дозволяє контролювати роботу не тільки теплої підлоги, але і інший кліматичної техніки, наприклад, інфрачервоних підвісних обігрівачів;

• Стежити за енергоспоживанням і економити на електроенергії за допомогою спеціальних режимів обігріву;

• Зупиняти підігрів підлоги в разі надмірних тепловтрат при відкритому вікні.

Гарантія на Thermotronic Smart - 5 років.


Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!