Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

Комерційне кондиціонування і вентиляція
Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.
Создайте свой оазис комфорта
Индивидуальный климат для каждого
Когда требуется одновременно управлять климатом в нескольких помещениях или во всем здании, идеальным выбором станут мультизональные системы. VRF-системы Electrolux позволяют сочетать комфорт и удобство бытового кондиционера с эффективностью и многофункциональностью промышленной системы.
Идеальное охлаждение для центральных систем вентиляции
Система кондиционирования с использованием компрессорно- конденсаторных блоков представляет собой одно из самых доступных решений для вентиляции воздуха в супермаркетах, торговых центрах, гостиницах, аэропортах и офисах.
Свежий воздух в Вашем доме
Приточно-вытяжные установки Electrolux объединяют в себе самые передовые технологии, что позволяет им отвечать современным требованиям энергоэффективности и знаменуют собой совершенно новый подход к вентиляционному оборудованию.
Индивидуальный подход к созданию комфортных климатических условий
Среди всех систем центрального кондиционирования, система чиллер-фанкойл позволяет учесть все особенности помещения и найти оптимальное решение благодаря широкому модельному ряду и разнообразию вариантов исполнения.

Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!