Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

КЕРІВНИЦТВО ПО ВИБОРУ

Відкрийте комфорт заново
з розумними підлогами

Теплі підлоги Electrolux -

це простий і ефективний спосіб наповнити теплом вашу квартиру або заміський будинок і створити затишну обстановку, привабливу до відпочинку.

Нагрівальна плівка Electrolux

Інфрачервона плівкова підлога Electrolux - це сучасний, високотехнологічний продукт, який забезпечить вам тепло і затишок в домі. ЇЇ можна встановлювати методом сухого монтажу без стяжки і плиткового клею.

Енергозберігаюча тепла підлога

До 49% економічніше інших плівкових за рахунок технології терморегуляції. Здатний при нагріванні знижувати споживання електроенергії більше, ніж у 6 разів *
*согласовано результатам испытаний №050ИЛПМК

Нагрівальна плівка Thermo Slim Smart

 • Економічне енергоспоживання
 • Без підняття рівня підлоги
 • Не боїться «замикання меблями»
Локальний обігрів
Заощадити електроенергію і створити індивідуальний комфорт в тому місці, де це необхідно, допоможе монтаж на окрему зону: передпокій, місце відпочинку, ігровий дитячий куточок, балкон і т.д.


Читати ще
Укладання під ламінат, паркетну дошку, ковролін
Нагрівальні елементи в плівці розташовані по всій поверхні, що дозволяє забезпечити швидкий і максимально рівномірний прогрів підлогового покриття по всій площі без утворення окремих теплих і холодних зон.
Читати ще
Безпека
Обігрів відбувається за принципом інфрачервоного випромінювання, безпечного для людини: тепло виходить від всієї поверхні плівки і проникає через підлогу в приміщення.
Читати ще

Простий монтаж

Швидкий монтаж без застосування цементних розчинів або плиткового клею. Укладання не вимагає заливки і стяжки.

Нагрівальна плівка Thermo Slim

 • Сухий монтаж
 • Экономичное энергопотребление
 • Антііскровий захист
Легкий монтаж
Можна встановлювати без облаштування стяжки. Після закріплення підкладки розстеляється плівка, з'єднуються відрізки плівки між собою, підключається терморегулятор і встановлюється термодатчик, потім зверху укладається підлогове покриття.
Читати ще
Швидкий прогрів
Нагрівальні елементи в плівці розташовані по всій поверхні, що дозволяє забезпечити швидкий і максимально рівномірний нагрів.
Читати ще
Антііскровая захист
Спеціальна технологія розмежовує нагрівальний елемент і зовнішній елементи конструкції і перешкоджає утворенню іскри, відповідає високим вимогам до надійності пожаробезопаності.
Читати ще

Вам може сподобатися

Інфрачервона плівка
Інфрачервона плівка - відмінна альтернатива «традиційним» теплій підлозі, так як монтується безпосередньо під фінішне покриття (ламінат, паркет, лінолеум, плитка). Таке рішення зручно використовувати, щоб утеплити підлогу в приміщенні локально, наприклад, створити свого роду теплову завісу біля входу в квартиру або поруч з балконом.
Інфрачервона плівка
Інфрачервона плівка - відмінна альтернатива «традиційним» теплій підлозі, так як монтується безпосередньо під фінішне покриття (ламінат, паркет, лінолеум, плитка). Таке рішення зручно використовувати, щоб утеплити підлогу в приміщенні локально, наприклад, створити свого роду теплову завісу біля входу в квартиру або поруч з балконом.
Інфрачервона плівка

Технологія саморегуляції. До 49% економії в порівнянні з плівками без технології саморегуляції. Не перегрівається. Можна ставити меблі на підлогове покриття. Питома потужність 220 Вт/м² при 220 В. Під ламінат, ковролін, лінолеум, паркетну дошку. Антііскровая захист. Інфрачервоний обігрів не сушить повітря, є природним і ефективним. Сухий монтаж. Відсутність електромагнітного поля. Комплектуючі для монтажу (контактні затискачі, бітумна ізоляція, комплект електричних проводів) в комплекті. Гарантія 50 років.

Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!