Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

Кондиціювання повітря

Індивідуальний клімат для кожного
Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.
Бездоганна експлуатація і високі стандарти
Серії EVOLUTION SUPER DС INVERTER і MONACO SUPER DС INVERTER
Висока продуктивність, широкі можливості
Інверторні спліт-системи Electrolux - це максимально повний набір функцій, енергозберігаючі технології класу А ++ і продуманий інтерфейс управління. Забезпечуючи задану температуру в середньому на 40% швидше ніж традиційні спліт-системи, вони споживають на 50% менше електроенергії.
Комфорт і незалежність для вашого будинку
Традиційні спліт-системи Electrolux - не просто кондиціонер, а розумна, надійна і елегантна система для створення здорового мікроклімату в вашому домі.
Створення комфортних кліматичних умов
Високоефективні побутові теплові насоси Electrolux можуть стати оптимальним рішенням для організації систем опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання об'єктів різного призначення.
Ваше простір, ваша атмосфера
Створіть комфортні умови в декількох приміщеннях одночасно з DC-инверторной мульти-спліт-системою Electrolux.
Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!