Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

КЕРІВНИЦТВО ПО ВИБОРУ

Відкрийте комфорт заново
з розумними підлогами

Теплі підлоги Electrolux -

це простий і ефективний спосіб наповнити теплом вашу квартиру або заміський будинок і створити затишну обстановку, привабливу до відпочинку.

Широкий асортимент

Асортимент представлений тонкими нагрівальними матами, кабельними секціями, інфрачервоної плівкою і системами антиобледеніння. Всі рішення поєднують в собі технічну досконалість і бездоганний дизайн.

 • Нагрівальні мати - передові розробки і простота монтажу завдяки можливості їх установки безпосередньо в шар плиткового клею без організації стяжки, як у вологих, так і в сухих приміщеннях.
 • Нагрівальні секції - це оптимальне рішення для установки на невеликій площі зі складною конфігурацією, рекомендується для укладання в стяжку під плитку, натуральний камінь, ковролін і лінолеум.
 • Інфрачервона плівкова тепла підлога - це високотехнологічний продукт, який забезпечить вам і затишок в домі, його встановлюють шляхом сухого монтажу під ламінат, паркетну дошку, лінолеум і ковролін.
 • Система антиобледеніння - це ефективний спосіб запобігти утворенню снігової шапки на покрівлі будинку і бути впевненим, що вода в трубах не замерзне в зимовий період.

Будь-який вид установки

Асортимент теплих підлог Electrolux складається із декількох серій, що відрізняються в залежності від типу обігріву (основний/комфортний), конфігурації приміщення (складна/проста), способу монтажу (в стяжку/в плитковий клей/в «сухий» монтаж), матеріалу підлогового покриття ( плитка, камінь, ковролін, ламінат, паркетна дошка).


Модельний ряд теплих підлог охоплює широкий діапазон площ обігріву - від 0.5 до 12 м².

Бездоганна якість

Якщо ви йдете в ногу з часом і не звикли відмовляти собі в домашньому комфорті, рішення Electrolux створені для вас. При виробництві продукції бренду використовуються тільки екологічно чисті матеріали та інноваційні технології. На виробничих площах Electrolux впроваджена багаторівнева система менеджменту якості ISO 9001. Якість продукції, що випускається відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Вибір теплих підлог

Теплі підлоги Electrolux - це комфорт, надійність і строга відповідність європейським стандартам якості.

Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!