Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

Заощаджуйте до 40% на електричному опаленні заміського будинку
На базі Rapid Transformer System і Air Gate Transformer System
Що таке інверторна система опалення Electrolux?

Інверторна система опалення Electrolux економить до 40% електроенергії в порівнянні з традиційними електричними системами опалення.

Комплект включає: опалювальні модулі Air Gate 2 і Rapid Transformer, блоки управління digital INVERTER 3.0, Wi-Fi-модулі 2.0.

Інверторна система опалення працює на основі природної конвекції, розподіляючи тепло швидко і рівномірно. Конвекційний тип створює максимально комфортну для користувача температуру у всьому приміщенні.

Система опалення нового покоління відповідає всім показникам комфорту:
енергоефективність;
швидкість прогрівання приміщення;
швидкість коливання температури;
точність підтримки і рівномірність розподілу температури;
співвідношення конвективної і променевої складових передачі енергії.
Інверторна система опалення - заміна застарілих неекономічних систем. Поєднує в собі виключно переваги.
Читати ще
Оберіть серію
Оберіть серію
 • AIR GATE Transformer System
 • RAPID Transformer System
В комплект входить:
 • Опалювальний модуль
 • Інверторний блок керування
 • Wi-Fi модуль
 • Кронштейни

Основні елементи інверторної системи опалення

Опалювальний модуль
Основа системи - опалювальні модулі спеціальної форми з інноваційним запатентованим нагрівальним елементом Hedgehog, який виходить на робочу температуру на 20% швидше і має компактні розміри.

Термін служби 25 років.
Читать еще
Блок керування
Інверторний блок управління digital INVERTER з високочутливим датчиком температури bullet sensor.
Читать еще
Модуль Smart Wi-Fi
USB-модуль (встановлюється на кожен блок управління), завдяки якому, ви зможете дистанційно керувати системою опалення, об'єднати в одній системі необмежену кількість приладів і точно регулювати температуру у вашому домі.
Читать еще
Інтелектуальні програмовані термостати
Кімнатні термостати керують групою приладів, налаштовують і підтримують температуру в приміщенні максимально точно і швидко зреагують на її зміну. Термостати підвищують енергоефективність системи опалення і забезпечують стабільний зв'язок з пристроями навіть при відсутності Інтернету.
Читать еще
Мобільний додаток
Використовуйте мобільний додаток, щоб управляти опаленням і задавати індивідуальні налаштування для кожної кімнати і контролювати систему опалення з будь-якого місця.
Читать еще

Переваги інверторного опалення

Переваги інверторного опалення:
1. Економія до 40% на електроенергію

2. Розподіл і обмеження максимальної потужності

3. Економія на обладнанні і монтажі

4. Швидкий і простий монтаж

5. Монтаж на будь-якій стадії ремонту

6. Відсутність необхідності регулярного технічного
обслуговування

7. Автономність елементів системи

8. Безпека і надійність системи

9. Способи управління інверторной системою опалення

10. Додаткові переваги
Читати ще
1. Економія до 40% на електроенергії
   Ключові фактори енергетичної ефективності інверторной системи опалення:
   Запатентована технологія в блоці Transformer digital INVERTER - інноваційна схема живлення приладу, яка плавно змінює потужність нагрівального елементу в залежності від різниці між фактичною і заданою температурою в приміщенні. При необхідності конвектор швидко доводить температуру до встановленої користувачем. Після - працює тільки на її підтримку, знижуючи енергоспоживання.
   Завдяки високочутливому датчику Bullet Sensor блоки управління кожного опалювального приладу точно підтримують задану температуру. Відсутність перегріву не тільки економить електроенергію, а й забезпечує додатковий комфорт для користувача.
   Інверторна система опалення швидко виходить на задану потужність і починає обігрівати приміщення.
   У конвекторі генератор і джерело тепла - єдиний пристрій. Інверторна система опалення передає тепло безпосередньо туди, де воно необхідне.
   За допомогою конвективного типу обігріву тепло в приміщенні розподіляється швидко і рівномірно.
Читати ще
2. Розподіл і обмеження
максимальної потужності
Для підвищеної безпеки вашого будинку в інверторній системі опалення передбачена унікальна технологія розподілу і обмеження максимальної потужності.
Контролер знизить інтенсивність роботи конвекторів в досить прогрітій зоні будинку і направить її в ті кімнати, де температура почала опускатися нижче заданого значення.
Розумна технологія дозволяє задати пріоритети приміщень, визначити зони, де тепло потрібно в першу чергу.
Завдяки інноваційній технології ви будете постійно відчувати тепло, не турбуючись про безперебійну роботу побутових приладів.
Читати ще
3. Економія на обладнанні і монтажі
Монтаж і закупівля обладнання - одні з найбільш витратних статей бюджету. Конструкція інверторної системи настільки елегантна і проста, що не вимагає від вас витрат на зайву інфраструктуру, тільки на найважливіше.
Вартість базового робочого комплекту в два рази дешевше в порівнянні з установкою іншої електричної системи опалення.
Комплект включає:
 • опалювальний модуль (варіанти: 1,0; 1,5; 2,0; 2,5 кВт);
 • блок управління digital INVERTER;
 • Wi-Fi-модуль (для кожного опалювального приладу).

Вам не доведеться робити великий одноразовий фінансовий вклад і в повний комплект обладнання, і в монтажні роботи
Читати ще
4. Швидкий і простий монтаж
З установкою інверторної системи опалення безпомилково впорається будь-який професійний електрик або монтажник систем опалення.
Знадобиться всього один або два виїзди для повної установки всіх елементів, в залежності від площі будинку та кількості опалювальних модулів.
Зручність конструкції значно спрощує і прискорює процес монтажу, а також виключає виникнення проблем при установці і обслуговуванні.
Ви можете встановити і ввести в експлуатацію перші кілька приладів, а потім додавати нові у міру необхідності і можливостей.
Читати ще
5. Монтаж на будь-якій стадії ремонту
Система опалення на базі інверторних конвекторів не вимагає складного проекту монтажу. Ви можете встановити її як на етапі ремонту, так і після його завершення.
На сьогоднішній день існує безліч способів стильно вписати електричні дроти в інтер'єр або заховати їх зовсім, що набагато важче зробити з трубопроводом.
Це особливо актуально для будинків з бруса, кругляка або будинків, де відкрита проводка виступає в якості дизайнерського рішення.
Система опалення може комплектуватися і функціонувати по частинах. Ви можете встановити і ввести в експлуатацію перші кілька приладів, а потім додавати нові у міру необхідності і можливостей.
Читати ще
6. Відсутність необхідності регулярного технічного обслуговування
Технічне обслуговування інших електричних систем опалення бажано проводити раз на рік перед сезоном.
Це додаткові витрати часу і коштів.
Інверторна система опалення не буде турбувати вас подібними клопотами, тому що не вимагає регулярного технічного обслуговування.

Читати ще
7. Автономність елементів системи
При виході з ладу одного з приладів вам не доведеться негайно вирішувати питання з відсутністю всього опалення, на відміну від стандартних систем опалення.
Інверторна система буде підтримувати комфортну температуру за допомогою справних пристроїв, щоб продовжувати зігрівати вас і ваш будинок.
Читати ще
8. Безпека і надійність системи
Electrolux завжди дбає про безпеку вас та вашої родини. Завдяки класу пиловологозахисту IP24, систему опалення можна встановлювати в санвузлах, прихожих і інших приміщеннях з підвищеною вологістю.
Всі прилади оснащуються датчиком перегріву, який з високою точністю вимірює температуру всередині приладу.
За його сигналом відключається живлення нагрівального елементу при критичному підвищенні температури, а інноваційний нагрівальний елемент Hedgehog прослужить 25 років.
Інверторні конвектори пройшли всі необхідні випробування і мають сертифікат пожежної безпеки МНС.
Читати ще
9. Способи управління інверторною системою опалення
1. За допомогою смартфона через додаток - можна об'єднувати конвектори в зони, визначати режими для них, призначати розклад включень.
2. Через спеціальний центральний пульт управління кліматом. Процесори в цьому пульті управляють усіма конвекторами в системі, безперервно розраховують енергію, необхідну для підтримки комфортної стабільної температури, підвищують енергоефективність і скорочують споживання електрики. Пульт дозволяє гнучко налаштовувати роботу системи опалення за календарем і забезпечує стабільний зв'язок з пристроями навіть при відсутності Інтернету. Технологія дозволяє обмежити потужність, що виділяється для опалення, налаштувати через контролер каскадні включення / вимикання конвекторів, щоб не допускати їх одночасної роботи і не створювати пікове навантаження на електричну мережу вище допустимої.
3. Для будинків великої площі і комерційної об'єктів рекомендовано рішення на базі єдиного професійного контролера.
Читати ще
10. Додаткові переваги
Для вашого спокою, глибокого сну і високої концентрації уваги електричний нагрівальний елемент працює абсолютно безшумно.
Точна підтримка заданої температури і постійна циркуляція залишають повітря свіжим. Відсутність задухи позитивно впливає на самопочуття і продуктивність користувачів.
Інверторна система опалення - інвестиція в тривалу економію без втрати якості.
Читати ще

Зручне управління інверторною системою опалення

Об'єднуйте конвектори по зонам і керуйте ними. Встановіть прохолодну температуру на ніч у всіх спальних кімнатах для здорового сну всієї родини і теплу - для комфортного пробудження. У нежитлових приміщеннях, таких як гараж або комора, можна встановити мінімальний режим обігріву.

Об'єднуйте конвектори по зонам і керуйте ними. Встановіть прохолодну температуру на ніч у всіх спальних кімнатах для здорового сну всієї родини і теплу - для комфортного пробудження. У нежитлових приміщеннях, таких як гараж або комора, можна встановити мінімальний режим обігріву.

Дізнайтеся про швидкий і вигідний монтаж системи опалення Electrolux

Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!