Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

Заощаджуйте до 40% на електричному
опаленні заміського будинки
На базі Rapid Transformer System і Air Gate Transformer System

Розрахунок системи опалення заміського будинку

Попередній online - розрахунок

Самостійний розрахунок за обсягом приміщень і тепловтратами будинку

Орієнтовна вартість системи опалення

Орієнтовні витрати на електроенергію

Детальний розрахунок

Безкоштовний проект опалення для Вашого будинку за 1 день

Розрахунок щомісячних витрат на опалення

Точна вартість обладнання

Розрахунок вартості доставки

Рекомендації по розміщенню і монтажу

калькулятор самостійного розрахунку

Выберіть серію
AIR GATE Transformer System
 • AIR GATE Transformer System
 • RAPID Transformer System
Загальний розмір об'єкту
(Додається автоматично з розрахунку)
Загальна площа
м2
Середня висота поверху
м
Вартість обладнання
Середньомісячна витрата електрики
13800 - 34500 грн
300 - 750 кВт/г за місяць
Список приміщень
Назва приміщення #1
Площа
м2
Висота стелі
м
Кількість вікон
Додати приміщення
Вартість обладнання
Середньомісячна витрата електрики
13800 - 34500 грн
300 - 750 кВт/г за місяць
Загальний розмір об'єкту
(Додається автоматично з розрахунку)
Загальна площа
м2
Середня висота поверху
м
Тепловтрати Вашого об'єкту
Приклад: Будинок від 100м2; стіна піноблок 300мм, з додатковим утепленням кам'яною ватою 100мм; покрівля та підлога – утеплювач типу мін.вата 200 мм; за мінімальної температури -30 градусів.
Приклад: Будинок від 100м2; стіна піноблок 300мм, без утеплювача; покрівля та підлога – утеплювач типу мін.вата 200 мм; за мінімальної температури -30 градусів
Приклад: Будинок від 100м2; стіни брус/зруб 200мм; покрівля та підлога – утеплювач типу мін.вата 150 мм; за мінімальної температури -30 градусів.
Вт/м3
Виберіть, якщо Ви знаєте значення втрат Вашої будівлі.
Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами та допоможе зробити розрахунок опалення
розрахунок кількості конвекторів та витрат на опалення
Розрахункові дані є остаточними, з різних чинників не врахованих в калькуляторі.
Рекомендуємо звернутися до наших спеціалістів за детальною інформацією.
Приміщення
Загальні відомості по всьому об'єкту
Вартість обладнання 34100 грн.
Середньомісячне споживання електроенергії кВт*ч
грн. в месяц
1 кВт*ч = 3 грн.
Або залиште Ваші контактні дані, наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом:
Ім'я
Телефон
Електронна пошта
Місто або область

Поширені запитання

Задайте, своє питання, якщо не знайшли інформацію в переліку нижче
Мінімальне споживання електроенергії.
Мінімальне споживання електроенергії - головна перевага інверторної системи опалення перед іншими системами опалення, наприклад, обігріву за допомогою електричного котла і водяних радіаторів. «Розумна» електроніка не дозволяє енергії витрачатися даремно, не допускає періодичного включення і виключення приладів на повну потужність і витрачати зайві кіловати. Наукова група національного дослідницького університету «МЕІ» порівняла енергоспоживання двох систем опалення: системи опалення на базі інверторних конвекторів Electrolux і системи опалення з електричним котлом і радіаторами. Дослідження показало: в рівних умовах і при підтримці заданої температури інверторна система опалення споживає на 40% менше електроенергії.
Конвектор - це електричний обігрівач, який швидко і рівномірно прогріває повітря в приміщенні за рахунок конвекції. Завдяки блоку управління digital INVERTER c високочутливим датчиком, до 99% використаної електроенергії перетворюється в тепло.
Інверторний блок управління плавно змінює потужність нагрівального елементу не тільки в залежності від поточної температури, але і від швидкості її зміни. Для підтримки заданої температури нагрівального елементу не потрібно періодично включатися на повну потужність і вимикатися. Досить постійного невеликого споживання електроенергії.
Вартість системи і монтажу до 2-х разів вигідніше.
Монтаж системи опалення та закупівля обладнання - одні з найбільш витратних статей бюджету.
Вартість інверторної системи опалення, що включає 7-9 приладів, і монтажу в два рази дешевше, ніж з системою на базі електричного котла з радіаторами. 
З чого складається інверторна система опалення?
   Інверторна система опалення складається з:
   Опалювальних модулів з інверторними блоками управління;
   Wi-Fi-модулів;
   Кімнатних термостатів. (Опція)
Що таке інверторний конвектор і чим він відрізняється від звичайного?
Конвектор - електричний обігрівач, який створює в приміщенні постійне перемішування повітря, тобто, конвекцію. Завдяки інверторному блоку управління з високочутливим датчиком прилад відрізняється високим ККД - до 99% електроенергії перетворюється в тепло. Датчик реагує на температурні зміни з точністю до 0,1˚С. Залежно від поточної температури і швидкості її зміни блок управління плавно змінює потужність нагрівального елементу, за допомогою цього перегріви і зайві витрати електроенергії не допускаються.
За рахунок плавного перемикання потужності і постійного підтримання заданої температури інверторні конвектори до 3-х разів економічніші. Енергоефективність приладів підтверджена дослідженнями. Звичайні конвектори перемикають потужність поступово, перегріваючи приміщення і витрачаючи зайву енергію.
Як управляти інверторною системою?
У інверторній системі 3 способи управління.
Мобільний додаток дозволяє вам об'єднувати конвектори в зони, визначати для них режими, призначати розклад включень;
Кімнатні термостати з процесорами контролюють всі конвектори в системі. При цьому процесори безперервно розраховують необхідну кількість енергії для підтримки комфортної температури, підвищуючи енергоефективність і сприяючи додатковій економії.
За допомогою пульта управління користувач може налаштовувати роботу системи опалення за календарем і мати стабільний зв'язок з пристроями навіть при відсутності інтернету.
Установка кімнатних термостатів, які керують групою приладів, зробить процес управління ще зручніше. Завдяки їм конвектори будуть підтримувати температуру в приміщенні максимально точно і швидко зреагують на її зміну.
Професійний контролер допомагає керувати роботою пристроїв в приміщеннях великої площі і в комерційних об'єктах.
Як мені розрахувати, скільки електроенергії інверторна система буде споживати в будинку?
Калькулятор дозволить вам спрогнозувати розрахунок електроенергії.
Як підібрати конвектор для мого будинку?
Для установки інверторної системи в вашому домі підійдуть інверторні конвектори: Rapid Transformer System і Аir Gate Transformer System.
Вибір потужності конвекторів залежить від площі будинку, висоти стель, товщини стін, теплоізоляції і географічного положення будинку.
Правило - 1 кВт на 10 кв. м при висоті стелі 3 м - допоможе вам приблизно порахувати необхідну потужність пристрою. Калькулятор допоможе зробити точні розрахунки.
На мій будинок 120 кв.м виділено 12 кВт потужності. Що потрібно зробити, щоб добре опалювати будинок і не витратити на це всю виділену потужність?
Одне з головних переваг інверторної системи - розподіл і обмеження максимальної потужності. Ви можете встановити центральний пульт управління кліматом, який позбавить вас від необхідності звертатися в мережеву компанію, збирати документи і перебудовувати всю електросистему будинку.
Центральний пульт управління обмежить потужність, що виділяється на опалення. Він налаштує каскадні включення і виключення конвекторів, щоб не допустити їх одночасної роботи. Таким чином не допускається навантаження на електричну мережу вище допустимої.
Водяні радіатори довго віддають тепло, а конвектори?
Ідеальний обігрівач - той, який не допускає дискомфорту при експлуатації. Так як електричні конвектори обігрівають приміщення за допомогою радіації і конвекції, вони швидко і ефективно нагрівають обсяг приміщення до заданої температури і швидше припиняють зайву генерацію тепла. Це зручно, коли повітря нагрілося до комфортної температури і в зайвому теплі немає необхідності.
Здатність біметалевих та алюмінієвих радіаторів трохи довше віддавати тепло корисна в тільки разі вимкнення електропостачання. В іншому випадку - довга віддача тепла веде до перегріву повітря і виникненню задухи.
Секційні алюмінієві радіатори ширше, перекривають весь віконний проріз, відсікаючи холодне повітря. «Пропускають» чи компактні конвектори холод в приміщення?
Якщо вікно в приміщенні дерев'яне, виконано з неякісного склопакета і має щілини, на жаль, не допоможуть ні радіатори, ні конвектори.
Сучасні вікна герметичні і мають дуже низький коефіцієнт теплопередачі. З ними не потрібно перекриття і 50% віконного отвору, а також необхідно здійснювати інтенсивну конвекцию на меншому просторі, щоб повітря швидше перемішувалось і рівномірно наповнювало приміщення теплом. Електричні конвектори використовують радіаційну передачу тепла, щоб користувач відчув комфорт з першої хвилини експлуатації. Установка в будинку широкого конвективного теплового екрану від великих радіаторів може створити зону надмірного перегріву і додаткового дискомфорту в зоні вікна.
Термоголовки на радіаторах точно вимірюють температуру. Як інверторна система контролює значення температури?
Точне вимірювання температури термоголовкою - поширений міф. Так як термоголовка розташована на самому радіаторі, датчик температури вимірює значення в безпосередній близькості з нагрітими поверхнями. Отже, показання його не точні. До того ж, навіть найякісніші вентилі за 3-4 роки закисають і надалі все гірше регулюють, що відбивається на точності потреби в теплогенерації електричного котла. 
У інверторної системи температурний датчик винесений за межі обігрівача і конвекційних потоків і вимірює саме повітря в приміщенні. Завдяки цьому конвектори регулюють і підтримують температуру з високою точністю - до 0,5˚С.
Чи витримає у мене в будинку проводка? Чи не згорять дроти? Наскільки пожежобезпечна система?
Для Electrolux важлива безпека користувачів. Сертифікат безпеки це підтверджує.
Яка максимальна потужність у інверторної системи опалення?
Потужність інверторної системи не обмежена.
Скільки коштує монтаж і обладнання для інверторної системи опалення?
Монтаж і закупівля обладнання вам обійдуться до двох разів дешевше в порівнянні з установкою традиційної системи опалення.
Як часто необхідно обслуговувати інверторну систему опалення?
Додаткова економія при використанні інверторної системи опалення полягає в тому, що вона не вимагає обслуговування. 
Скільки часу займає монтаж інверторної системи?
Установка інверторного опалення відбувається за один виїзд фахівця і займе всього кілька робочих годин.
Вам не доведеться витрачати кошти і дорогоцінний час на зайві виїзди майстра, як у випадку з монтажем іншої системи: прокладка труб на етапі заливки фундаменту, установка радіаторів і обв'язка котла, запуск системи і опресовування - всі ці довгі процеси займають кілька днів.
Чи не зіб'ють мої діти настройки на блоці управління?
У конвекторах існує функція блокування управління. Для того, щоб запобігти випадковій зміні налаштувань дітьми, ви можете активувати блокування з блоку управління на конвекторі, а також з центрального пульта управління кліматом або кімнатного термостата.
Я буваю вдома лише по вихідних, як мінімізувати витрати електроенергії під час моєї відсутності?
Для зручності експлуатації і економії витрат ви можете створити для себе і сім'ї індивідуальний розклад роботи елементів системи. Конвектори будуть автоматично прогрівати приміщення або припиняти обігрів за індивідуальним календарем до заданого часу в потрібних зонах. Заздалегідь виставлені години роботи инверторной системи дозволять вам почати прогрівати заміський будинок ще до вашого повернення.
Якщо ви перебуваєте на дачі у вихідні, для вас буде зручний розклад: в будні дні режим «Антизамерзання», у вихідні - «Комфортний».
Це можна зробити за допомогою додатка або безпосередньо на центральному контролері.
Скільки прослужить система? Яка гарантія?
   Термін служби інверторних конвекторів по паспорту від 10 років, але насправді вони практично вічні:
   термін служби нагрівального елементу - від 25 років;
   термін гарантії на опалювальні модулі - 5 років;
   швидкість коливання температури;
   термін гарантії на блоки управління - 3 роки;
   термін гарантії на центральний пульт управління кліматом і кімнатні термостати - 2 роки.
Чи можна розміщувати конвектор у ванній кімнаті, в передпокої або в підвалі, де підвищений рівень вологості?
Так це можливо. Завдяки класу пиловологозахисту IP24 інверторні конвектори можна встановлювати в санвузлах, підвалах, гаражах та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.
Як буде працювати система в разі відсутності інтернет-з'єднання? Чи можна управляти системою без підключення до інтернету, через локальну Wi-Fi-мережу?
Якщо ви встановите в будинку центральний пульт управління і/або кімнатний термостат, инверторна система опалення буде працювати без зовнішнього Wi-Fi-сигналу, використовуючи локальну Wi-Fi-мережу і BLE-з'єднання.
Які існують можливості по програмуванню системи? Чи можна задавати для кожного конвектора потрібну температуру з точністю до години або об'єднувати конвектори в групи?
Так, гнучкі можливості управління дозволяють вам налаштувати роботу системи так, як зручно саме вам. Для комфортної експлуатації конвектори можна об'єднувати по приміщеннях і управляти ними, як окремими зонами. Одне приміщення - одна зона: можна об'єднати три конвектора в вітальні, один в спальні, один у ванній кімнаті, два на кухні.
Встановіть прохолодну температуру на ніч в спальних кімнатах для здорового сну всієї родини і теплу до ранку - для комфортного пробудження. У нежитлових приміщеннях, таких як гараж або комора, можна встановити мінімальним режим обігріву (+ 4°С), щоб стіни, труби і все що знаходиться всередині не замерзало.
Якщо ви перебуваєте на дачі у вихідні, зручно розклад: в будні дні режим «Антизамерзання», у вихідні - «Комфортний».
Які режими є в інверторній системі опалення?
У інверторній системі опалення реалізовано 3 температурні режими: «Комфортний», «Еко» та режим «Антизамерзання».
«Комфортний» режим - +24˚С за замовчуванням. Ви можете самостійно задати відповідне саме для вас значення.
У режимі «Еко» підтримується температура на 4˚С менше заданого комфортного значення для одночасної економії електроенергії і підтримки оптимальної температури. Є можливість налаштувати свою різницю між комфортним і економічним режимами.
Режим «Антизамерзання» переводить конвектори на мінімальний рівень енергоспоживання і підтримує температуру на рівні + 4-5˚С.
Плюс температурних режимів роботи в істотному спрощенні управлінням настройками. Натисканням однієї кнопки весь будинок можна перевести в будь-який режим.
Чи можна десь подивитися фактичну спожиту потужність за минулий період?
З інверторною системою ваші витрати на опалення завжди під контролем, завдяки функції моніторингу споживання електроенергії на центральному пульті. Моніторинг дає можливість побачити аналітику по днях, тижнях, місяцю, сезону. Ви можете спостерігати витрати як по всій системі, так і по кожному приладу.
А чи можна на конвекторі сушити рушники?
Конвектори не рекомендується накривати чим-небудь, так само, як і інші обігрівальні прилади.
Що станеться в разі спрацювання термозахисту? Чи включиться конвектор після охолодження?
У разі перевищення робочої температури датчик перегріву забезпечує вимикання конвектора. При охолодженні прилад включиться знову і продовжить роботу в потрібному режимі.
Мінімальне споживання електроенергії.
Мінімальне споживання електроенергії - головна перевага інверторної системи опалення перед іншими системами опалення, наприклад, обігріву за допомогою електричного котла і водяних радіаторів. «Розумна» електроніка не дозволяє енергії витрачатися даремно, не допускає періодичного включення і виключення приладів на повну потужність і витрачати зайві кіловати. Наукова група національного дослідницького університету «МЕІ» порівняла енергоспоживання двох систем опалення: системи опалення на базі інверторних конвекторів Electrolux і системи опалення з електричним котлом і радіаторами. Дослідження показало: в рівних умовах і при підтримці заданої температури інверторна система опалення споживає на 40% менше електроенергії.
Конвектор - це електричний обігрівач, який швидко і рівномірно прогріває повітря в приміщенні за рахунок конвекції. Завдяки блоку управління digital INVERTER c високочутливим датчиком, до 99% використаної електроенергії перетворюється в тепло.
Інверторний блок управління плавно змінює потужність нагрівального елементу не тільки в залежності від поточної температури, але і від швидкості її зміни. Для підтримки заданої температури нагрівального елементу не потрібно періодично включатися на повну потужність і вимикатися. Досить постійного невеликого споживання електроенергії.
Вартість системи і монтажу до 2-х разів вигідніше.
Монтаж системи опалення та закупівля обладнання - одні з найбільш витратних статей бюджету.
Вартість інверторної системи опалення, що включає 7-9 приладів, і монтажу в два рази дешевше, ніж з системою на базі електричного котла з радіаторами. 
З чого складається інверторна система опалення?
   Інверторна система опалення складається з:
   Опалювальних модулів з інверторними блоками управління;
   Wi-Fi-модулів;
   Кімнатних термостатів. (Опція)
Що таке інверторний конвектор і чим він відрізняється від звичайного?
Конвектор - електричний обігрівач, який створює в приміщенні постійне перемішування повітря, тобто, конвекцію. Завдяки інверторному блоку управління з високочутливим датчиком прилад відрізняється високим ККД - до 99% електроенергії перетворюється в тепло. Датчик реагує на температурні зміни з точністю до 0,1˚С. Залежно від поточної температури і швидкості її зміни блок управління плавно змінює потужність нагрівального елементу, за допомогою цього перегріви і зайві витрати електроенергії не допускаються.
За рахунок плавного перемикання потужності і постійного підтримання заданої температури інверторні конвектори до 3-х разів економічніші. Енергоефективність приладів підтверджена дослідженнями. Звичайні конвектори перемикають потужність поступово, перегріваючи приміщення і витрачаючи зайву енергію.
Як управляти інверторною системою?
У інверторній системі 3 способи управління.
Мобільний додаток дозволяє вам об'єднувати конвектори в зони, визначати для них режими, призначати розклад включень;
Кімнатні термостати з процесорами контролюють всі конвектори в системі. При цьому процесори безперервно розраховують необхідну кількість енергії для підтримки комфортної температури, підвищуючи енергоефективність і сприяючи додатковій економії.
За допомогою пульта управління користувач може налаштовувати роботу системи опалення за календарем і мати стабільний зв'язок з пристроями навіть при відсутності інтернету.
Установка кімнатних термостатів, які керують групою приладів, зробить процес управління ще зручніше. Завдяки їм конвектори будуть підтримувати температуру в приміщенні максимально точно і швидко зреагують на її зміну.
Професійний контролер допомагає керувати роботою пристроїв в приміщеннях великої площі і в комерційних об'єктах.
Як мені розрахувати, скільки електроенергії інверторна система буде споживати в будинку?
Калькулятор дозволить вам спрогнозувати розрахунок електроенергії.
Як підібрати конвектор для мого будинку?
Для установки інверторної системи в вашому домі підійдуть інверторні конвектори: Rapid Transformer System і Аir Gate Transformer System.
Вибір потужності конвекторів залежить від площі будинку, висоти стель, товщини стін, теплоізоляції і географічного положення будинку.
Правило - 1 кВт на 10 кв. м при висоті стелі 3 м - допоможе вам приблизно порахувати необхідну потужність пристрою. Калькулятор допоможе зробити точні розрахунки.
На мій будинок 120 кв.м виділено 12 кВт потужності. Що потрібно зробити, щоб добре опалювати будинок і не витратити на це всю виділену потужність?
Одне з головних переваг інверторної системи - розподіл і обмеження максимальної потужності. Ви можете встановити центральний пульт управління кліматом, який позбавить вас від необхідності звертатися в мережеву компанію, збирати документи і перебудовувати всю електросистему будинку.
Центральний пульт управління обмежить потужність, що виділяється на опалення. Він налаштує каскадні включення і виключення конвекторів, щоб не допустити їх одночасної роботи. Таким чином не допускається навантаження на електричну мережу вище допустимої.
Водяні радіатори довго віддають тепло, а конвектори?
Ідеальний обігрівач - той, який не допускає дискомфорту при експлуатації. Так як електричні конвектори обігрівають приміщення за допомогою радіації і конвекції, вони швидко і ефективно нагрівають обсяг приміщення до заданої температури і швидше припиняють зайву генерацію тепла. Це зручно, коли повітря нагрілося до комфортної температури і в зайвому теплі немає необхідності.
Здатність біметалевих та алюмінієвих радіаторів трохи довше віддавати тепло корисна в тільки разі вимкнення електропостачання. В іншому випадку - довга віддача тепла веде до перегріву повітря і виникненню задухи.
Секційні алюмінієві радіатори ширше, перекривають весь віконний проріз, відсікаючи холодне повітря. «Пропускають» чи компактні конвектори холод в приміщення?
Якщо вікно в приміщенні дерев'яне, виконано з неякісного склопакета і має щілини, на жаль, не допоможуть ні радіатори, ні конвектори.
Сучасні вікна герметичні і мають дуже низький коефіцієнт теплопередачі. З ними не потрібно перекриття і 50% віконного отвору, а також необхідно здійснювати інтенсивну конвекцию на меншому просторі, щоб повітря швидше перемішувалось і рівномірно наповнювало приміщення теплом. Електричні конвектори використовують радіаційну передачу тепла, щоб користувач відчув комфорт з першої хвилини експлуатації. Установка в будинку широкого конвективного теплового екрану від великих радіаторів може створити зону надмірного перегріву і додаткового дискомфорту в зоні вікна.
Термоголовки на радіаторах точно вимірюють температуру. Як інверторна система контролює значення температури?
Точне вимірювання температури термоголовкою - поширений міф. Так як термоголовка розташована на самому радіаторі, датчик температури вимірює значення в безпосередній близькості з нагрітими поверхнями. Отже, показання його не точні. До того ж, навіть найякісніші вентилі за 3-4 роки закисають і надалі все гірше регулюють, що відбивається на точності потреби в теплогенерації електричного котла. 
У інверторної системи температурний датчик винесений за межі обігрівача і конвекційних потоків і вимірює саме повітря в приміщенні. Завдяки цьому конвектори регулюють і підтримують температуру з високою точністю - до 0,5˚С.
Чи витримає у мене в будинку проводка? Чи не згорять дроти? Наскільки пожежобезпечна система?
Для Electrolux важлива безпека користувачів. Сертифікат безпеки це підтверджує.
Яка максимальна потужність у інверторної системи опалення?
Потужність інверторної системи не обмежена.
Скільки коштує монтаж і обладнання для інверторної системи опалення?
Монтаж і закупівля обладнання вам обійдуться до двох разів дешевше в порівнянні з установкою традиційної системи опалення.
Як часто необхідно обслуговувати інверторну систему опалення?
Додаткова економія при використанні інверторної системи опалення полягає в тому, що вона не вимагає обслуговування. 
Скільки часу займає монтаж інверторної системи?
Установка інверторного опалення відбувається за один виїзд фахівця і займе всього кілька робочих годин.
Вам не доведеться витрачати кошти і дорогоцінний час на зайві виїзди майстра, як у випадку з монтажем іншої системи: прокладка труб на етапі заливки фундаменту, установка радіаторів і обв'язка котла, запуск системи і опресовування - всі ці довгі процеси займають кілька днів.
Чи не зіб'ють мої діти настройки на блоці управління?
У конвекторах існує функція блокування управління. Для того, щоб запобігти випадковій зміні налаштувань дітьми, ви можете активувати блокування з блоку управління на конвекторі, а також з центрального пульта управління кліматом або кімнатного термостата.
Я буваю вдома лише по вихідних, як мінімізувати витрати електроенергії під час моєї відсутності?
Для зручності експлуатації і економії витрат ви можете створити для себе і сім'ї індивідуальний розклад роботи елементів системи. Конвектори будуть автоматично прогрівати приміщення або припиняти обігрів за індивідуальним календарем до заданого часу в потрібних зонах. Заздалегідь виставлені години роботи инверторной системи дозволять вам почати прогрівати заміський будинок ще до вашого повернення.
Якщо ви перебуваєте на дачі у вихідні, для вас буде зручний розклад: в будні дні режим «Антизамерзання», у вихідні - «Комфортний».
Це можна зробити за допомогою додатка або безпосередньо на центральному контролері.
Скільки прослужить система? Яка гарантія?
   Термін служби інверторних конвекторів по паспорту від 10 років, але насправді вони практично вічні:
   термін служби нагрівального елементу - від 25 років;
   термін гарантії на опалювальні модулі - 5 років;
   швидкість коливання температури;
   термін гарантії на блоки управління - 3 роки;
   термін гарантії на центральний пульт управління кліматом і кімнатні термостати - 2 роки.
Чи можна розміщувати конвектор у ванній кімнаті, в передпокої або в підвалі, де підвищений рівень вологості?
Так це можливо. Завдяки класу пиловологозахисту IP24 інверторні конвектори можна встановлювати в санвузлах, підвалах, гаражах та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.
Як буде працювати система в разі відсутності інтернет-з'єднання? Чи можна управляти системою без підключення до інтернету, через локальну Wi-Fi-мережу?
Якщо ви встановите в будинку центральний пульт управління і/або кімнатний термостат, инверторна система опалення буде працювати без зовнішнього Wi-Fi-сигналу, використовуючи локальну Wi-Fi-мережу і BLE-з'єднання.
Які існують можливості по програмуванню системи? Чи можна задавати для кожного конвектора потрібну температуру з точністю до години або об'єднувати конвектори в групи?
Так, гнучкі можливості управління дозволяють вам налаштувати роботу системи так, як зручно саме вам. Для комфортної експлуатації конвектори можна об'єднувати по приміщеннях і управляти ними, як окремими зонами. Одне приміщення - одна зона: можна об'єднати три конвектора в вітальні, один в спальні, один у ванній кімнаті, два на кухні.
Встановіть прохолодну температуру на ніч в спальних кімнатах для здорового сну всієї родини і теплу до ранку - для комфортного пробудження. У нежитлових приміщеннях, таких як гараж або комора, можна встановити мінімальним режим обігріву (+ 4°С), щоб стіни, труби і все що знаходиться всередині не замерзало.
Якщо ви перебуваєте на дачі у вихідні, зручно розклад: в будні дні режим «Антизамерзання», у вихідні - «Комфортний».
Які режими є в інверторній системі опалення?
У інверторній системі опалення реалізовано 3 температурні режими: «Комфортний», «Еко» та режим «Антизамерзання».
«Комфортний» режим - +24˚С за замовчуванням. Ви можете самостійно задати відповідне саме для вас значення.
У режимі «Еко» підтримується температура на 4˚С менше заданого комфортного значення для одночасної економії електроенергії і підтримки оптимальної температури. Є можливість налаштувати свою різницю між комфортним і економічним режимами.
Режим «Антизамерзання» переводить конвектори на мінімальний рівень енергоспоживання і підтримує температуру на рівні + 4-5˚С.
Плюс температурних режимів роботи в істотному спрощенні управлінням настройками. Натисканням однієї кнопки весь будинок можна перевести в будь-який режим.
Чи можна десь подивитися фактичну спожиту потужність за минулий період?
З інверторною системою ваші витрати на опалення завжди під контролем, завдяки функції моніторингу споживання електроенергії на центральному пульті. Моніторинг дає можливість побачити аналітику по днях, тижнях, місяцю, сезону. Ви можете спостерігати витрати як по всій системі, так і по кожному приладу.
А чи можна на конвекторі сушити рушники?
Конвектори не рекомендується накривати чим-небудь, так само, як і інші обігрівальні прилади.
Що станеться в разі спрацювання термозахисту? Чи включиться конвектор після охолодження?
У разі перевищення робочої температури датчик перегріву забезпечує вимикання конвектора. При охолодженні прилад включиться знову і продовжить роботу в потрібному режимі.

Дізнайтеся про вагомі переваги системи опалення Electrolux

Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!