Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

КЕРІВНИЦТВО ПО ВИБОРУ

Підберіть своє рішення
для ідеального клімату

Кондиціонери і вентилятори Electrolux -

багатофункціональна, надійна і стильна техніка, яка створює комфортний мікроклімат в будь-який час року.

Варіативність вибору

Широкий спектр рішень для кондиціонування повітря дозволяє підібрати оптимальну по продуктивності і енергоспоживанню систему.

 • Інверторні спліт-системи
 • Традиційні спліт-системи
 • Мобільні кондиціонери
 • літні вентилятори

Порада від професіоналів:

Інверторні спліт системи споживають в 1,5 раз менше енергії в порівнянні з традиційними, так як система працює не циклічно, а постійно, тобто при досягненні потрібної температури компресор не відключаються, а знижують продуктивність. Інверторні спліт-системи - ідеальне рішення для квартир, готелів.

Традиційні спліт-системи є не менш надійною, при цьому більш доступною технікою. Такий варіант відмінно підійде для приміщень, де не потрібно на постійній основі підтримувати певну температуру, наприклад офіс.

Мобільні кондиціонери відмінно підходять в разі, коли монтаж неможливий, тому що спеціальна установка не потрібна, потрібно лише підключити його до мережі.

Підлогові вентилятори - бюджетна альтернатива кондиціонера, простий в управлінні прилад, який ефективно охолодить приміщення, коли за вікном спека.

Економічне енергоспоживання

Кондиціонери і вентилятори Electrolux мають високий клас енергоефективності, що дозволяє користувачам значно знизити витрати на електроенергію.

Догляд за системами вентиляції

Спліт-системи - необхідно проводити технічне обслуговування техніки фахівцем двічі на рік: перед початком сезону - навесні і після нього Осінь;

Мобільні кондиціонери - крім щорічної очищення приладу фахівцями, рекомендується періодично самостійно промивати фільтр під струменем води, якщо ж забруднення ускладнені жировими відкладеннями - досить додати будь-який миючий засіб;

Підлогові вентилятори - для зберігання вентилятора рекомендується використовувати картонну коробку, а також протирати вентилятор і лопаті ганчіркою змоченою в мильному розчині, попередньо відключивши прилад від мережі.

Виберіть свій кондиціонер або вентилятор

Ми створюємо кондиціонери і вентилятори, щоб користувачі могли створювати ідеальний мікроклімат будинку. В асортименті Electrolux знайдеться прилад, який буде відповідати саме вашим вподобанням.
Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!