Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

Відкрийте для себе

Традиційні спліт-системи

Оптимальний мікроклімат в будь-який час року
Навіть якщо на вулиці жарко або холодно, традиційні спліт-системи Electrolux створять сприятливий мікроклімат у вашому будинку для вас і ваших близьких.
Рекомендуємо:
 • Кондиціонери серії Slide вміють рівномірно розподіляти охолоджене повітря в 4-х напрямках, створюючи максимально комфортні умови в приміщенні. Вбудований стабілізатор напруги захищає внутрішні елементи спліт-системи від стрибків і перепадів напруги, забезпечуючи безпеку експлуатації приладу в умовах навантажених електромереж. «Нічний режим» і низький рівень шуму роботи вентилятора дозволяють поринути в повноцінний глибокий сон. Економічні прилади відносяться до високого класу охолодження EER і обігріву COP - А.
  0 RUB

 • Спліт-система Prof Air - це висока ефективність рівня А і якісне повітря з унікальною технологією «Pull & Clean», завдяки якій виробляти чистку внутрішніх деталей і фільтра кондиціонера стало дуже просто. Кондиціонер ефективно працює в приміщеннях до 25м², а також оснащений функцією «Пам'яті налаштувань користувача» - вам тепер не потрібно налаштовувати систему кожен раз після включення. Також в прилад вбудована система «Самодіагностики», яка автоматично проводить моніторинг неполадок, а при необхідності включає систему захисту від поломок.
  0 RUB

Air Gate 2
Кондиціонер, який не тільки забезпечить максимально комфортний клімат в приміщенні, але і ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Комбінація технологій і унікального Art-дизайну
Дизайнерську спліт-систему Electrolux Air Gate 2 можна сміливо назвати універсальною. Прилад має багатоступінчастої системою очищення повітря, і працює як на охолодження, так і на обігрів.
Завжди чисте повітря у вас вдома з технологією Pull & Clean
Electrolux Prof Air - перший кондиціонер з унікальною технологією Pull & Clean, яка дозволяє підтримувати в приміщенні ідеально чистий і здорове повітря.
Очищення кондиціонера легше, ніж ви думаєте
Завдяки особливій розбірної конструкції внутрішнього блоку все основні елементи кондиціонера можна очистити від пилу, бактерій та інших можливих забруднень, при цьому не демонтуючи його зі стіни. Цей процес займає лічені хвилини.
Низький рівень споживання енергії
Всі настінні спліт-системи Electrolux мають високий клас енергоефективності («A»).
Багатофункціональність
Всі традиційні спліт-системи Electrolux працюють не тільки на охолодження, але і на обігрів, осушення та вентиляцію, що забезпечить ідеальний мікроклімат і максимальний комфорт для вас і ваших близьких в будь-який час року.
Модельний ряд традиційних спліт-систем Electrolux
Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!