Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

Універсальні мульти-спліт-системи Спеціально для вас Electrolux представляє інверторну багатокомпонентну спліт-систему Super Match ERP DC- Комплексні рішення для створення комфортного мікроклімату в різних за площею і призначенням приміщеннях.
Ідеальне рішення, відмінна комбінація
Там, де необхідно одночасно керувати кліматом в декількох приміщеннях або в усій будівлі, ідеальний вибір - мульти-спліт системи Electrolux.
Універсальні мульти-спліт-системи Electrolux дозволяють поєднувати комфорт і зручність побутового кондиціонера, а також ефективність
і багатофункціональність напівпромислової системи.
Універсальність
Інверторні мульти-спліт-системи Super Match створені для заміських будинків, багатокімнатних квартир, ресторанів і невеликих офісів, де потрібно створити в кожному приміщенні індивідуальний мікроклімат. Вони мають кілька внутрішніх блоків і лише один зовнішній, тому установка таких систем збереже привабливий зовнішній вигляд будь-якого фасаду. Більш того, Electrolux Super Match DC ERP здатна працювати в широкому діапазоні температур на вулиці - до -20 в режимі обігріву і до +48 в режимі охолодження.
Висока енергоеффективність
DC-інверторна технологія забезпечує максимально точну підтримку температури в приміщенні і зниження енергоспоживання до мінімуму (на 40-50% в порівнянні зі звичайним кондиціонером).
Безшумна робота
Плавна робота компресора дає можливість значно знизити рівень шуму (до 23 dB (A)), роблячи мульти-спліт-систему незамінною в спальні або дитячій кімнаті.
Індивідуальний мікроклімат
Можливість незалежної настройки робочих параметрів кожного внутрішнього блоку окремо дозволяє створювати індивідуальні кліматичні умови в різних приміщеннях.
Фильтры
Модельний ряд мульти-спліт-систем Electrolux 28 шт.  
 • Архівна модель
 • Тип внутрішнього блоку
 • Гарантійний термін
 • Країна виробництва
 • Эффективен для помещ. площадью до
   м²
 • Номинальная средняя потребляемая мощность
   кВт
 • Макс. продуктивність обігріву
 • Макс. производительность охлаждения
   кВт
 • Номинальная производительность обогрева
   кВт
 • Номинальная производительность охлаждения
   кВт
 • Інверторна технологія
 • Вид установки (кріплення)
 • Внутрішній блок мульти спліт-систем Electrolux створений для спільного використання з зовнішніми блоками. Система має можливість підключення до 9 внутрішніх блоків. Потужні прилади даної серії можуть ефективно працювати на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Блоки витримують температуру від -20 до + 48°С. Для швидкого створення в приміщенні комфортного мікроклімату в пристрої впроваджений турбо-режим. Функції «Очистка», «Авторестарт» і «Автоматичне розморожування» забезпечують підвищену надійність при експлуатації, а також додаткову безпеку. У зимовий сезон Вам не доведеться терпіти подачу холодного повітря з кондиціонера в перші хвилини запуску, функція «Гарячий старт» виключає ймовірність виникнення подібних проблем, подаючи в приміщення повітря комфортної температури з самого початку роботи.
  0 RUB

 • Внутрішній блок мульти спліт-систем Electrolux створений для спільного використання з зовнішніми блоками. Система має можливість підключення до 9 внутрішніх блоків. Потужні прилади даної серії можуть ефективно працювати на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Блоки витримують температуру від -20 до + 48°С. Для швидкого створення в приміщенні комфортного мікроклімату в пристрої впроваджений турбо-режим. Функції «Очистка», «Авторестарт» і «Автоматичное розморожування» забезпечують підвищену надійність при експлуатації, а також додаткову безпеку. У зимовий сезон Вам не доведеться терпіти подачу холодного повітря з кондиціонера в перші хвилини запуску, функція «Гарячий старт» виключає ймовірність виникнення подібних проблем, подаючи в приміщення повітря комфортної температури з самого початку роботи.
  0 RUB

 • Можливість підключення до зовнішнього блоку до 5 внутрішніх блоків, а також незалежна настройка кожного внутрішнього блоку дає можливість створити оптимальну температуру в окремих приміщеннях. Створенню комфортного середовища сприяє і широкий діапазон температур від - 20 до + 48°С. Прилади стійкі до перепадів напруги, а також володіють вбудованою системою самодіагностики і блокування в разі нештатних ситуацій - ці технологічні рішення гарантують довговічність і надійність роботи внутрішніх блоків. Прилади мають широкий ряд додаткових переваг: вони працюють при низькій вуличній температурі до - 15°С, безшумні і максимально точно підтримують задану температуру завдяки инверторной технології.
  0 UAH

 • До зовнішнього блоку Electrolux можна підключити до 5 внутрішніх блоків серії EACC / I - FMI / N3_ERP різних типів і потужностей. Можливість задавати незалежні настройки кожного внутрішнього блоку дозволяє створити максимально комфортні умови для кожного приміщення, де встановлено прилад. Високотехнологічні пристрої ефективно працюють при вуличній температурі до -15 ° С. Інверторна технологія, точну підтримку температури, а також системи самодіагностики і блокування в разі нештатних ситуацій гарантують довговічність і надійність приладів.
  0 UAH

 • Внутрішній блок мульти спліт-систем Electrolux створений для спільного використання з зовнішніми блоками. Система має можливість підключення до 9 внутрішніх блоків. Потужні прилади даної серії можуть ефективно працювати на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Блоки витримують температуру від -20 до + 48°С. Для швидкого створення в приміщенні комфортного мікроклімату в пристрої впроваджений турбо-режим. Функції «Очистка», «Авторестарт» і «Автоматичное розморожування» забезпечують підвищену надійність при експлуатації, а також додаткову безпеку. У зимовий сезон Вам не доведеться терпіти подачу холодного повітря з кондиціонера в перші хвилини запуску, функція «Гарячий старт» виключає ймовірність виникнення подібних проблем, подаючи в приміщення повітря комфортної температури з самого початку роботи.
  0 RUB

 • Можливість підключення до зовнішнього блоку до 5 внутрішніх блоків, а також незалежна настройка кожного внутрішнього блоку дає можливість створити оптимальну температуру в окремих приміщеннях. Створенню комфортного середовища сприяє і широкий діапазон температур від -20 до + 48°С. Прилади стійкі до перепадів напруги, а також володіють вбудованою системою самодіагностики і блокування в разі нештатних ситуацій - ці технологічні рішення гарантують довговічність і надійність роботи внутрішніх блоків. Прилади мають широкий ряд додаткових переваг: вони працюють при низькій вуличній температурі до -15°С, безшумні і максимально точно підтримують задану температуру завдяки инверторной технології.
  0 UAH

 • У спліт-систему можна підключити до 9 внутрішніх блоків даної серії. Ви можете налаштувати роботу кожного блоку за оптимальними параметрами, щоб створити комфортний мікроклімат для окремих приміщень. Прилади оснащені великим набором життєвих функцій для задоволення сучасних потреб: «Автоматичне хитання горизонтальних жалюзі», «Автоматичне розморожування», «очистка» і «Авторестарт». Пульт дистанційного керування і LED-дисплей дозволять Вам максимально зручно управляти настройками пристроїв. Антикорозійне покриття Blue Fin і багаторазові фільтри, що миються, забезпечують надійну і тривалу роботу блоків, підтверджену також трирічної гарантією.
  0 RUB

 • Можливість підключення до 9 внутрішніх приладів дозволяє створити в приміщеннях площею до 100 м² широку мережу кондиціонування. Блоки здатні працювати в чотирьох режимах роботи: на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Здатність витримувати діапазон температур від -20 до + 48 °С дозволяє використовувати прилади в найрізноманітніших умовах клімату. Надійність і довговічність пристроїв забезпечують антикорозійне покриття Blue Fin, функції «Очистка» і «Авторестарт», а також багаторазові фільтри, що миються. Гарантія на прилад з безліччю додаткових сучасних функцій - 3 роки.
  0 UAH

 • До зовнішнього блоку Electrolux можна підключити до 5 внутрішніх блоків серії EACC/I - FMI/N3_ERP різних типів і потужностей. Можливість задавати незалежні настройки кожного внутрішнього блоку дозволяє створити максимально комфортні умови для кожного приміщення, де встановлено прилад. Високотехнологічні пристрої ефективно працюють при вуличній температурі до -15°С. Інверторна технологія, точну підтримку температури, а також системи самодіагностики і блокування в разі нештатних ситуацій гарантують довговічність і надійність приладів.
  0 UAH

 • Можливість підключення до зовнішнього блоку до 5 внутрішніх блоків, а також незалежна настройка кожного внутрішнього блоку дає можливість створити оптимальну температуру в окремих приміщеннях. Створенню комфортного середовища сприяє і широкий діапазон температур від - 20 до + 48°С. Прилади стійкі до перепадів напруги, а також володіють вбудованою системою самодіагностики і блокування в разі нештатних ситуацій - ці технологічні рішення гарантують довговічність і надійність роботи внутрішніх блоків. Прилади мають широкий ряд додаткових переваг: вони працюють при низькій вуличній температурі до - 15 °С, безшумні і максимально точно підтримують задану температуру завдяки інверторній технології.
  0 UAH

 • Внутрішній блок мульти спліт-систем Electrolux створений для спільного використання з зовнішніми блоками. Система має можливість підключення до 9 внутрішніх блоків. Потужні прилади даної серії можуть ефективно працювати на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Блоки витримують температуру від -20 до + 48°С. Для швидкого створення в приміщенні комфортного мікроклімату в пристрої впроваджений турбо-режим. Функції «Очистка», «Авторестарт» і «Автоматичное розморожування» забезпечують підвищену надійність при експлуатації, а також додаткову безпеку. У зимовий сезон Вам не доведеться терпіти подачу холодного повітря з кондиціонера в перші хвилини запуску, функція «Гарячий старт» виключає ймовірність виникнення подібних проблем, подаючи в приміщення повітря комфортної температури з самого початку роботи.
  0 RUB

 • Можливість підключення до 9 внутрішніх приладів дозволяє створити в приміщеннях площею до 100 м² широку мережу кондиціонування. Блоки здатні працювати в чотирьох режимах роботи: на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Здатність витримувати діапазон температур від -20 до + 48 °С дозволяє використовувати прилади в найрізноманітніших умовах клімату. Надійність і довговічність пристроїв забезпечують антикорозійне покриття Blue Fin, функції «Очистка» і «Авторестарт», а також багаторазові фільтри, що миються. Гарантія на прилад з безліччю додаткових сучасних функцій - 3 роки.
  0 UAH

 • У спліт-систему можна підключити до 9 внутрішніх блоків даної серії. Ви можете налаштувати роботу кожного блоку за оптимальними параметрами, щоб створити комфортний мікроклімат для окремих приміщень. Прилади оснащені великим набором життєвих функцій для задоволення сучасних потреб: «Автоматичне хитання горизонтальних жалюзі», «Автоматичне розморожування», «очистка» і «Авторестарт». Пульт дистанційного керування і LED-дисплей дозволять Вам максимально зручно управляти настройками пристроїв. Антикорозійне покриття Blue Fin і багаторазові фільтри, що миються, забезпечують надійну і тривалу роботу блоків, підтверджену також трирічної гарантією.
  0 RUB

 • До зовнішнього блоку Electrolux можна підключити до 5 внутрішніх блоків серії EACC/I - FMI/N3_ERP різних типів і потужностей. Можливість задавати незалежні настройки кожного внутрішнього блоку дозволяє створити максимально комфортні умови для кожного приміщення, де встановлено прилад. Високотехнологічні пристрої ефективно працюють при вуличній температурі до -15 °С. Інверторна технологія, точну підтримку температури, а також системи самодіагностики і блокування в разі нештатних ситуацій гарантують довговічність і надійність приладів.
  0 UAH

 • Можливість підключення до зовнішнього блоку до 5 внутрішніх блоків, а також незалежна настройка кожного внутрішнього блоку дає можливість створити оптимальну температуру в окремих приміщеннях. Створенню комфортного середовища сприяє і широкий діапазон температур від -20 до +48°С. Прилади стійкі до перепадів напруги, а також володіють вбудованою системою самодіагностики і блокування в разі нештатних ситуацій - ці технологічні рішення гарантують довговічність і надійність роботи внутрішніх блоків. Прилади мають широкий ряд додаткових переваг: вони працюють при низькій вуличній температурі до -15°С, безшумні і максимально точно підтримують задану температуру завдяки інверторній технології.
  0 UAH

 • У спліт-систему можна підключити до 9 внутрішніх блоків даної серії. Ви можете налаштувати роботу кожного блоку за оптимальними параметрами, щоб створити комфортний мікроклімат для окремих приміщень. Прилади оснащені великим набором життєвих функцій для задоволення сучасних потреб: «Автоматичне хитання горизонтальних жалюзі», «Автоматичне розморожування», «очистка» і «Авторестарт». Пульт дистанційного керування і LED-дисплей дозволять Вам максимально зручно управляти настройками пристроїв. Антикорозійне покриття Blue Fin і багаторазові фільтри, що миються, забезпечують надійну і тривалу роботу блоків, підтверджену також трирічної гарантією.
  0 RUB

 • Внутрішній блок мульти спліт-систем Electrolux створений для спільного використання з зовнішніми блоками. Система має можливість підключення до 9 внутрішніх блоків. Потужні прилади даної серії можуть ефективно працювати на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Блоки витримують температуру від -20 до + 48°С. Для швидкого створення в приміщенні комфортного мікроклімату в пристрої впроваджений турбо-режим. Функції «Очистка», «Авторестарт» і «Автоматичное розморожування» забезпечують підвищену надійність при експлуатації, а також додаткову безпеку. У зимовий сезон Вам не доведеться терпіти подачу холодного повітря з кондиціонера в перші хвилини запуску, функція «Гарячий старт» виключає ймовірність виникнення подібних проблем, подаючи в приміщення повітря комфортної температури з самого початку роботи.
  0 RUB

 • Можливість підключення до 9 внутрішніх приладів дозволяє створити в приміщеннях площею до 100 м² широку мережу кондиціонування. Блоки здатні працювати в чотирьох режимах роботи: на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Здатність витримувати діапазон температур від -20 до + 48 °С дозволяє використовувати прилади в найрізноманітніших умовах клімату. Надійність і довговічність пристроїв забезпечують антикорозійне покриття Blue Fin, функції «Очистка» і «Авторестарт», а також багаторазові фільтри, що миються. Гарантія на прилад з безліччю додаткових сучасних функцій - 3 роки.
  0 UAH

 • Можливість підключення до 9 внутрішніх приладів дозволяє створити в приміщеннях площею до 100 м² широку мережу кондиціонування. Блоки здатні працювати в чотирьох режимах роботи: на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Здатність витримувати діапазон температур від -20 до + 48 °С дозволяє використовувати прилади в найрізноманітніших умовах клімату. Надійність і довговічність пристроїв забезпечують антикорозійне покриття Blue Fin, функції «Очистка» і «Авторестарт», а також багаторазові фільтри, що миються. Гарантія на прилад з безліччю додаткових сучасних функцій - 3 роки.
  0 UAH

 • Можливість підключення до 9 внутрішніх приладів дозволяє створити в приміщеннях площею до 100 м² широку мережу кондиціонування. Блоки здатні працювати в чотирьох режимах роботи: на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Здатність витримувати діапазон температур від -20 до + 48 °С дозволяє використовувати прилади в найрізноманітніших умовах клімату. Надійність і довговічність пристроїв забезпечують антикорозійне покриття Blue Fin, функції «Очистка» і «Авторестарт», а також багаторазові фільтри, що миються. Гарантія на прилад з безліччю додаткових сучасних функцій - 3 роки.
  0 UAH

 • Можливість підключення до 9 внутрішніх приладів дозволяє створити в приміщеннях площею до 100 м² широку мережу кондиціонування. Блоки здатні працювати в чотирьох режимах роботи: на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Здатність витримувати діапазон температур від -20 до + 48 °С дозволяє використовувати прилади в найрізноманітніших умовах клімату. Надійність і довговічність пристроїв забезпечують антикорозійне покриття Blue Fin, функції «Очистка» і «Авторестарт», а також багаторазові фільтри, що миються. Гарантія на прилад з безліччю додаткових сучасних функцій - 3 роки.
  0 UAH

 • Можливість підключення до 9 внутрішніх приладів дозволяє створити в приміщеннях площею до 100 м² широку мережу кондиціонування. Блоки здатні працювати в чотирьох режимах роботи: на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Здатність витримувати діапазон температур від -20 до +48°С дозволяє використовувати прилади в найрізноманітніших умовах клімату. Надійність і довговічність пристроїв забезпечують антикорозійне покриття Blue Fin, функції «Очистка» і «Авторестарт», а також багаторазові фільтри, що миються. Гарантія на прилад з безліччю додаткових сучасних функцій - 3 роки.
  0 UAH

 • Можливість підключення до зовнішнього блоку даної серії до 9 внутрішніх приладів дозволяє створити в приміщеннях площею до 160 м² широку мережу кондиціонування. Турбо-режим сприяє дуже швидкому досягненню комфортних для користувачів умов. Ефективна і стабільна робота блоків відбувається навіть при мінімальній температурі повітря -20°С і максимальній + 48°С. Функції «очистка», «Авторестарт» і «Автоматичної розморожування» забезпечують довговічну і надійну роботу приладів. Пульт дистанційного керування та LED-дисплей сприяють максимально зручного керування настройками роботи пристроїв. Гарантія на блоки з безліччю додаткових сучасних функцій - 3 роки.
  0 UAH

 • Внутрішній блок мульти спліт-систем Electrolux створений для спільного використання з зовнішніми блоками. Система має можливість підключення до 9 внутрішніх блоків. Потужні прилади даної серії можуть ефективно працювати на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Блоки витримують температуру від -20 до + 48°С. Для швидкого створення в приміщенні комфортного мікроклімату в пристрої впроваджений турбо-режим. Функції «Очистка», «Авторестарт» і «Автоматичне розморожування» забезпечують підвищену надійність при експлуатації, а також додаткову безпеку. У зимовий сезон Вам не доведеться терпіти подачу холодного повітря з кондиціонера в перші хвилини запуску, функція «Гарячий старт» виключає ймовірність виникнення подібних проблем, подаючи в приміщення повітря комфортної температури з самого початку роботи.
  0 UAH

 • Внутрішній блок мульти спліт-систем Electrolux створений для спільного використання з зовнішніми блоками. Система має можливість підключення до 9 внутрішніх блоків. Потужні прилади даної серії можуть ефективно працювати на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Блоки витримують температуру від -20 до + 48 ° С. Для швидкого створення в приміщенні комфортного мікроклімату в пристрої впроваджений турбо-режим. Функції «очистка», «Авторестарт» і «Автоматичної розморожування» забезпечують підвищену надійність при експлуатації, а також додаткову безпеку. У зимовий сезон Вам не доведеться терпіти подачу холодного повітря з кондиціонера в перші хвилини запуску, функція «Гарячий старт» виключає ймовірність виникнення подібних проблем, подаючи в приміщення повітря комфортної температури з самого початку роботи.
  0 UAH

 • Внутрішній блок мульти спліт-систем Electrolux створений для спільного використання з зовнішніми блоками. Система має можливість підключення до 9 внутрішніх блоків. Потужні прилади даної серії можуть ефективно працювати на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Блоки витримують температуру від -20 до + 48°С. Для швидкого створення в приміщенні комфортного мікроклімату в пристрої впроваджений турбо-режим. Функції «Очистка», «Авторестарт» і «Автоматичне розморожування» забезпечують підвищену надійність при експлуатації, а також додаткову безпеку. У зимовий сезон Вам не доведеться терпіти подачу холодного повітря з кондиціонера в перші хвилини запуску, функція «Гарячий старт» виключає ймовірність виникнення подібних проблем, подаючи в приміщення повітря комфортної температури з самого початку роботи.
  0 UAH

 • Внутрішній блок мульти спліт-систем Electrolux створений для спільного використання з зовнішніми блоками. Система має можливість підключення до 9 внутрішніх блоків. Потужні прилади даної серії можуть ефективно працювати на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Блоки витримують температуру від -20 до + 48°С. Для швидкого створення в приміщенні комфортного мікроклімату в пристрої впроваджений турбо-режим. Функції «Очистка», «Авторестарт» і «Автоматичне розморожування» забезпечують підвищену надійність при експлуатації, а також додаткову безпеку. У зимовий сезон Вам не доведеться терпіти подачу холодного повітря з кондиціонера в перші хвилини запуску, функція «Гарячий старт» виключає ймовірність виникнення подібних проблем, подаючи в приміщення повітря комфортної температури з самого початку роботи.
  0 UAH

 • Внутрішній блок мульти спліт-систем Electrolux створений для спільного використання з зовнішніми блоками. Система має можливість підключення до 9 внутрішніх блоків. Потужні прилади даної серії можуть ефективно працювати на охолодження, обігрів, осушення і в режимі вентиляції. Блоки витримують температуру від -20 до +48°С. Для швидкого створення в приміщенні комфортного мікроклімату в пристрої впроваджений турбо-режим. Функції «очистка», «Авторестарт» і «Автоматичної розморожування» забезпечують підвищену надійність при експлуатації, а також додаткову безпеку. У зимовий сезон Вам не доведеться терпіти подачу холодного повітря з кондиціонера в перші хвилини запуску, функція «Гарячий старт» виключає ймовірність виникнення подібних проблем, подаючи в приміщення повітря комфортної температури з самого початку роботи.
  0 UAH

Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!