Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

Відкрийте для себе

DC-Інверторні спліт-системи

Передові технології охолодження повітря
Інверторні спліт-системи Electrolux — це максимально повний набір функцій, енергозберігаючі технології і продуманий інтерфейс управління. Забезпечуючи задану температуру в середньому на 40% швидше ніж традиційні спліт-системи, вони споживають на 50% менше електроенергії.
Рекомендуємо:
В данном разделе нет товаров
Еволюція стилю, революція в кліматі
DC-інверторна спліт-система Evolution Super DC Inverter дозволяє поєднувати комфорт і зручність побутового кондиціонера, а також відкриває нові можливості в створенні ідеального мікроклімату.
Ідеальне охолодження і економія електроенергії
Економія електроенергії — один з основних сучасних трендів у розвитку техніки. Завдяки Full DC-инверторной технології Evolution Super DC Inverter — одна з найбільш технологічних інверторних спліт-систем, енергоефективність приладу на 40% вище, ніж у стандартної инверторной спліт-системи.
Неймовірна тиша і комфорт класу А ++
Неймовірна тиша і комфорт - про це подбає інверторна спліт-система Monaco Super DC Inverter. Спліт-система має високий рівень енергоефективності, А ++ європейського стандарту (класу), що дозволяє економити до 50% електроенергії.
Комфортний сон
Рівень шуму внутрішнього блоку - один з найбільш істотних факторів при виборі спліт-системи. За рахунок конструктивних особливостей внутрішнього блоку, спліт-система має низький рівень шуму, всього 23 дБ (А), що сприяє гранично тихій роботі і є ідеальним рішенням для вашої спальні або дитячої.
Прохлада там, где вам это необходимо
Прохолода там, де вам це необхідно. Завдяки функції I-Feel кондиціонер підтримує необхідну температуру в місці знаходження пульта дистанційного керування.
Широкий діапазон температур
Інверторні спліт-системи Electrolux працюють в широкому діапазоні температур в будь-який час року завдяки технології Super DC Inverter.
Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!