Дізнайтесь більше
 • Електричні конвектори, які економлять

  Інноваційні технології Hedgehog і digital INVERTER з можливістю управління по Wi-Fi - серія найпрогресивніших конвекторів Electrolux

 • Гаряча вода завжди у вашому домі

  Всі ми потребуємо в гарячій воді, але скільки? Де? Коли? Кожен живе у своєму ритмі, саме тому ми розробили різні типи водонагрівачів, які забезпечать вас водою ідеальної температури, саме тоді, коли вам це необхідно.

 • Унікальні проекти дизайну з електрокамінами Electrolux

  Сергій Саргін - успішний архітектор, дизайнер, декоратор, графік. Член спілки художників України.

 • Кондиціювання повітря

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Відпочинок, спілкування, робота і сон - ми розробили системи кондиціонування, створюють комфортний клімат для кожного користувача.

 • Відчувайте силу здоров'я кожен день

  Відчуйте прилив сил і енергії із зволожувачем-ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Він створює здоровий мікроклімат для кожного члена сім'ї завдяки інтелектуальним функціям і режимам.

 • Комерційне кондиціонування і вентиляція

  Якість сучасного життя багато в чому залежить від якості повітря, яким ми дихаємо. Створіть свій оазис комфорту за допомогою наших ідей.

КЕРІВНИЦТВО ПО ВИБОРУ

Виберіть свій бездоганний обігрівач

Ми створюємо побутові обігрівачі, щоб ви могли створювати ідеальний мікроклімат будинку. Побутова теплова техніка Electrolux поєднує в собі технічну досконалість, шведську якість і неповторне дизайнерське виконання.

Концепція максимальної безпеки

Вся теплова побутова техніка Electrolux відрізняється високою безпекою і абсолютною надійністю, пройшла найсуворіші випробування на відповідність міжнародним і російським стандартам, що підтверджено сертифікатами RoHS, EAC і CE. Більш того, безпека техніки гарантується сертифікатом безпеки МНС.

Всі конвектори Electrolux оснащені вбудованим захистом від перегріву. Унікальна конструкція нагрівального елементу дозволяє підтримувати температуру поверхні на 15% нижче, зберігаючи ефективність, що робить використання приладу ще більш безпечним в приміщеннях, де є маленькі діти.

Екологічність і надійність

Кожна деталь масляних радіаторів і тепловентиляторів виконана з високоякісних екологічно чистих матеріалів, які відповідають суворим європейським вимогам, що виключає можливість шкідливого впливу на людину. Ударостійкий і термостійкий пластик тепловентиляторів виключає можливість деформацій в процесі експлуатацій.

Конвектори Electrolux виконані з якісних технологічних матеріалів, а унікальний сплав нагрівального елементу HEDGEHOG гарантує термін служби приладу - більше 25 років.

Широкий асортимент

Ми створюємо побутові обігрівачі, щоб ви могли створювати ідеальний мікроклімат будинку. Всі рішення поєднують в собі технічну досконалість і бездоганне дизайнерське виконання.

В асортименті побутових обігрівачів Electrolux ви зможете вибрати прилад під будь-які ваші уподобання:

 • Тепловентилятори зі спіральним або керамічним нагрівальним елементом - ефективні прилади в настільному або настінному виконанні, які моментально обігріють приміщення і створять максимальний комфорт. Невелика вага і компактні розміри дозволяють зручно розмістити і легко переміщати прилади в просторі.
 • Масляні радіатори - безпечні і надійні прилади в ексклюзивному сучасному дизайні, підходить під будь-який стиль приміщення. В асортименті представлені моделі від 5 до 11 секцій, які ефективно обігріють приміщення до 27м².
 • Електричні конвектори Electrolux - це технологічні прилади, які вирішують завдання обігріву в приміщеннях площею до 35м² в квартирах, заміських будинках, дачах, офісах. Конвектори Electrolux ідеально інтегруються практично в будь-який інтер'єр від класичного мінімалізму до розкішного арт - деко, так що кожен зможе підібрати свій ідеальний варіант.

Вибір обігрівачів

Побутові обігрівачі Electrolux - це безпека, надійність і сувора відповідність європейським стандартам якості.

Підпишіться на наші новини
Першим отримуйте інформацію про новинки і знижки
Беріть участь в закритих розпродажах и акціях
Введіть номер в форматі +38
Ви успішно підписалися на новини від Home-comfort!